piątek, 29 marca 2013

Rodzina

Przedstawiam wszystkim Rodzinkę Wu, mieszkają sobie w wiejskim zaciszu i prowadzą spokojne, ale wcale nie nudne życie. Wu uwielbiają górskie wędrówki, dobre kino familijne i harce na świeżym powietrzu z ukochanym czworonożnym pupilem. 


Tata i Mąż - głowa rodziny, jego pasją jest kino Ingmara Bergmana (tutaj odpoczywa po morderczej wspinaczce):

 

Mama i Żona - strażniczka domowego ogniska, głównie zajmuje się domem i dziećmi, ale zawsze znajdzie czas dla swoich pasji, takich jak obcowanie z dobrą literaturą. Jest prawdziwą fanką chustonoszenia: 

 

Synek - starsza latorośl, łobuziak i mały naśladowca taty, jego zainteresowania to zabawa z psem, zabawa zabawkami, zabawa z rodzicami, zabawa z rówieśnikami... generalnie zabawa.

 

Córeczka - maleństwo, ma zaledwie kilka miesięcy, ale już wykazuje żywiołowość i pierwsze oznaki niezłomnego charakteru. Konsekwentnie od kilku miesięcy jej pasją są: mama, mleczko i spanie. 


Milusiński - pies rasy Alaskan malamute (rasa psa zaprzęgowego w typie szpica), jego cechą rozpoznawczą jest to, że znajduje się wszędzie tam, gdzie znajdować się nie powinien. Szczególnie upodobał sobie sterty czystego, wysuszonego prania.


***
P.S.: Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu dla Państwa Wu :)


2 komentarze:

  1. Mis jest dobry. N miare naszych mozliwosci

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Brawo!!! Jest i pierwszy komentarz. W moim saloniku na szczęśliwca czeka nagroda.

      Usuń